НЕМАЄ ВИГРАШУ

НЕМАЄ ОПЛАТИ

Наш Юридичний центр працює на умовах професійної відповідальності за результат. Це дозволяє нашим клієнтам оплачувати наші послуги лише у тих випадках, коли у їхній справі досягнуто бажаного результату. Це надає клієнтам більшої впевненості в наших можливостях! Якщо виконати поставлене завдання нам не вдалося, клієнт нічого не сплачуе нам за виконану роботу, якою б важкою вона не була. Цим ми підкреслюємо свій професіоналізм та обовязковість у тих справах, за які беремося.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 1. Ви заповнюєте форму, яка наведена за посиланням із викладенням короткої фабули проблеми, яку необхідно вирішити, або просто пишете нам в ЧАТ.

 2. Ми розглядаємо Ваше питання, уточнюємо деталі бажаного результату. Юридична консультація БЕЗКОШТОВНА.

 3. Домовляємося з Вами про те, яку суму (відсотки від стягнутих коштів чи ін.) Ви  готові сплатити у разі досягнення позитивного результату.

 4. Якщо домовленості досягнуто - укладаємо угоду і починаємо працювати.

 5. Працюємо до перемоги. В рамках Вашої справи ми готуємо:

  • звернення

  • позовні заяви

  • представляємо інтереси у суді

  • апеляційні скарги та приймаємо участь у справі

  • відзиви на позовні заяви та заперечення на апеляційні скарги

  • готуємо касаційні скарги та приймаємо участь у Верховному суді

  • готуємо звернення до Європейського суду з прав людини та представляємо Ваші інтереси

  • супроводжуємо справу при виконанні

  • добиваємось реальної виплати

  • ставимо питання про стягнення штрафних санкцій за несвоєчасний розрахунок

ЧИ УСІ СПРАВИ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ПРОГРАМУ?

Ні, не усі.

Для того, щоб дізнатися, чи візьмемося ми за Вашу справу без попередньої оплати, будь-ласка, заповніть форму за посиланням. У разі позитивного розгляду, ми повідомимо Вам про те, що готові працювати у Вашій справі за умовами програми Плати лише за результат.

КОЛИ Я МАЮ ПЛАТИТИ ЗА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ?

Ви оплачуєте послуги Адвокатів лише після фактичного отримання Вами коштів. Якщо результат не досягнуто і справа програна - ВИ НІЧОГО НАМ НЕ ПЛАТИТЕ.

ЯКІ ПРИХОВАНІ ПЛАТЕЖІ МЕНЕ ЧЕКАЮТЬ?

Жодних прихованих платежів за наші послуги немає.

Суди можуть поставити вимогу про сплату судового збору (якщо не маєте пільги). Ми зажди про це попереджаємо.

ЧОМУ ВОНИ ЦЕ РОБЛЯТЬ?

Ми хочемо довести Вам, нашим клієнтам, що Ви можете бути впевнені у нашому професіоналізмі

З іншого боку, наші витрати покриваються в рамках діяльності Громадської організації "Держава і право", яка покликана робити добро для людей для покращення життя в країні на краще.

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности