top of page
Військові адвокати Львова.png

Військові Адвокати Львова

Захист прав військовослужбовців - це основний напрям діяльності адвокатів. У Львові та по Україні військові юристи розвязують справи про незаконне звільнення, незаконне притягнення до відповідальності. Десятки виграних справ про перерахунок військових пенсій. Замовити послуги адвоката Ви маєте можливість за посиланням.

Військові адвокати у Львові спеціалізуються на кримінальних справах про самовільне залишення частини і місця служби, дезертирство, непокора, невиконання наказу командира. У нас Ви можете укласти угоду з адвокатом для захисту військовослужбовця у кримінальному провадженні. 

Львівські військові юристи надають юридичні консультації з питань порядку отримання одноразової грошової допомоги у разі смерті, травмування, поранення військовослужбовців. Адвокати для військовослужбовців та членів сімей загиблих надають допомогу у зборі необхідних документів для подачі на розгляд комісії Міністерства оборони України з питань виплат одноразових грошових допомог. За потреби, Ви можете замовити юридичні послуги з супроводу подачі, розгляду документів на виплату одноразової грошової допомоги пораненим, травмованим та членам сімї загиблого, а також можливого оскарження через суд "під ключ". Тобто Вам не доведеться бігати по кабінетам, оббивати пороги, відвідувати суди. Увесь тягар візьмуть на себе військові юристи Подільського юридичного уентру.

bottom of page