top of page

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД
З ПРАВ ЛЮДИНИ
 
сертифіковані адвокати для звернення та представництва

Адвокат для звернення до Європейського суду з прав людини

Адвокати Подільського юридичного центру, представництва якого знаходяться у Вінниці, Львові, Києві мають чималий досвід звернення до Європейського суду з прав людини за захистом прав своїх клієнтів. Ми здійснюємо попередній аналіз матеріалів, підготовку заяв до Європейського суду з прав людини, участь у ЄСПЛ, супровід виконання рішень Європейського суду державою Україна

Адвокат ЄСПЛ Михайло Козачук
Адвокати Києва ЄСПЛ
Знайти адвоката ЄСПЛ в Києві
Адвокат ЕСПЧ Винница

Попередньо здійснюємо оцінку перспектив звернення до Європейського суду з прав людини, чи наявні порушення Конвенції про захист прав людини і її основоположних свобод. Звернутися можете за телефоном або на електронну адресу, а також заповнивши електронну форму, яка знаходиться тут.

Адвокати Києва Єспл

УВАГА! Підготовка звернення до Європейського суду з прав людини у зв'язку з незаконною люстрацією (незаконним звільненням відповідно до Закону України "Про очищення влади")

Адвокат Козачук. Звернення до Європейського суду з прав людини

Постав своє питання просто зараз в онлайн

ЧАТ

(внизу екрана)

Адвокат ЄСПЛ Київ, Ганна Юдківська.JPG
Наша практика:

September 08, 2020

ЄСПЛ прийняв до розгляду звернення, підготовлене адвокатом Михайлом Козачуком про порушення прав людини при застосуванні Закону України "Про очищення влади". У зверненні крім іншого поставлене питання про дискримінаційне ставлення до цілої групи осіб за політичними мотивами. Це вже третя справа нашого центру у ЄСПЛ щодо неправомірності люстрації.

January 01, 2020

Fedorov v. Ukraine

У Європейському суді з прав людини відкрито провадження за зверненням Адвоката Михайла Козачука в інтересах клієнта з приводу відмови Вінницьким апеляційним судом у відкритті апеляційного провадження у справі про відшкодування збитків, спричинених ДТП

January 06, 2017

Case KOZACHUK v.UKRAINE

У Європейському суді з прав людини відкрито провадження за заявою Козачука М.В. про порушення статті 6 Конвенції про захист прав людини. Справа пов'язана із свавільним застосуванням Закону України "Про очищення влади"

1 / 1

Please reload

bottom of page