top of page

МИХАЙЛО КОЗАЧУК

Адвокат м.Київ

Адвокат Козачук Михайло Васильович практикує у Києві, Вінниці та по всій Україні. Спеціалізується адвокат у кримінальних провадженнях, зверненнях до Європейського суду з прав людини, а також цивільних, адміністративних, господарських справах. Пріоритетним напрямом є захист прав людини у військовій сфері.

Має чималий досвід як військовий адвокат, досконало знає військове право на захист військовослужбовців. Здійснює захист у кримінальних провадженнях про самовільне залишення місця служби, розкрадання військового майна, нестатутні взаємовідносини. Десятки виграних справ про незаконне звільнення військовослужбовців, оскарження притягнення до відповідальності. За позовами виплачено більше 10 млн.гривень одноразової допомоги військовослужбовцям.

Досвічений адвокат розв'язує справи про ДТП, незаконний обіг наркотичних засобів, неправомірну вигоду, посадові злочини, спричинення тілесних ушкоджень. Справи про хабарництво - це спеціалізація адвоката.  Крім того, практикує як адвокат з інтелектуальної власності,управління інтелектуальною власністю, захист ІВ, справи про недобросовісну конкуренцію.

Єпрофесіоналом у справах про захист прав споживачів.

Знайти адвоката можна у Києві, за адресою м.Київ, Соломянська площа, 2 (біля Київського апеляційного суду) та у Вінниці, в центрі міста по вул.Визволення,2 (біля апеляційного суду Вінницької області)

Військовий Адвокат Михайло Козачук.jpeg

"Безвихідних ситуацій не буває!"

Сертифікат ICC _0001.jpg
patent attorney UA
Адвокат ЕСПЧ Винница
Адвокат по правам человека
IPLawyer.jpg
Адвокат Київ Михайло Козачук Внутрішньо
Адвокат ЄСПЛ.jpg
Європейський суд з прав людини
IMG_0228
Адвокат ЄСПЛ Київ
Доручення Уповноваженого.jpeg

Михайло Козачук за дорученням Уповноваженого Верховної Ради з прав людини має право на моніторниг місць несвободи щодо дотримання прав людини. 

Моніторингові візити здійснюються до місць позбавлення волі, таких як Слідчі ізолятори СІЗО, кімнати затриманяих у райвідділах поліції, ізолятори тимчасового тримання.

Місцями несвободи є Установи виконання покарань, дисциплінарний батальйон, гауптвахти ЗС України.

Якщо Вам відомі випадки порушень прав людини у місцях несвободи, повідомлояйте про ці випадки, заповнивши форму звернення.

Постав своє питання просто зараз в онлайн

ЧАТ

(внизу екрана)

bottom of page