top of page

ПОСТРАЖДАЛИМ
ВІД ВІЙНИ

Міжнародний Кримінальний Суд.jpg
Кожен постраждалий має можливість заявити про себе та надати контактні дані про себе для подальшого залучення до проваджень, які розглядатимуться в міжнародних судах про військові злочини на території України в якості ПОТЕРПІЛОГО.
Залишити інформацію про себе Ви можете, заповнивши ФОРМУ ТУТ

Дана форма створена Громадською оргарізацією "Держава і право" для того, щоб кожен, хто вважає себе потерпілим від війни, міг заявити про себе та для того, щоб зібрати необхідну доказову базу. Даказова база, свідчення потерпілих, дадуть змогу полегшити доведення невиконання країною агресором міжнародних угод та притягнення винних у воєнних злочинах осіб до кримінальної відповідальності.

 

Якщо Ви стали жертвою війни, будь ласка залишіть контактні дані, для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами для уточнення деталей, а також Вас може бути запрошено у майбутньому надати покавзи про те, очевидцем чого Ви стали.

 

У відповідний розділ, долучіть будь ласка будь які докази того, що може свідчити про вчинення воєнного злочину щодо Вас. Це можуть бути фото, відеоматеріали. Наприклад фото потрапляння ракети у будинок з цивільним населенням, насилля щодо мирних мешканців, взяття в заручники, нелідське поводження, тощо.

 

Надана Вами інформація може бути використана у провадженні в Міжнародному суді ООН, Міжнародному кримінальному суді та інших інституціях. 

 

Персональні контактні дані не є обовязковими, але контакт з Вами може бути встановлений залежно від повноти наданих Вами даних.

 

За потреби, адвокатів ГО "Держава і право" можна буде залучити для представництва Ваших інтересів у відповідних провадженнях.

 

З Нами Ви в будь-який момент можете звязатися:

- телефоном +380677752272

- ел поштою plc2016@ukr.net

- через ЧАТ на сайті www.plc.vn.ua

bottom of page