top of page

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ 

    Якщо ви власник бізнесу і відповідально ведете власну справу, то, напевно, уже переконалися, що неможливо ніяк уникнути юридичних проблем та труднощів у ході щоденної діяльності. 

 

    Незалежно від того, яку справу ви ведете, завжди потрібно вести постійну документацію щодо внутрішньої організації підприємства, трудових відносин зі своїми працівниками та трудового розпорядку. Разом з тим, багато складнощів виникають у відносинах із державою, пов’язаних, зокрема, із оподаткуванням, банківськими операціями та державними реєстраціями. Зрештою, вам постійно доводиться взаємодіяти з колегами-підприємцями, клієнтами та будь-якими іншими суб’єктами, укладаючи різні договори, ведучи переговори та іноді вирішуючи спори судовим шляхом.

 

    Уся ця паперова рутина та юридичні нюанси постійно супроводжують вашу справу, забираючи багато вашого часу та зусиль, а також часто наражаючи вашу компанію на серйозні ризики.

Чудовий вихід у такій ситуації - покластися на досвідчених юристів. Команда Подільського юридичного центру готова допомогти та супроводжувати вашу компанію на умовах абонентського обслуговування.

 

Пакет юридичних послуг, які ми пропонуємо:

 1. Консультації з усіх юридичних питань, що виникатимуть в ході діяльності вашої компанії;

 2. Інформування про нововведення в законодавстві, що можуть стосуватися вашого бізнесу, у тому числі й оподаткування;

 3. Розроблення та складання внутрішніх документів вашої компанії, у тому числі статутних документів;

 4. Оформлення трудових правовідносин у вашому колективі;

 5. Укладення договорів (власне розроблення, або ж експертний аналіз договорів контрагентів);

 6. Ведення ділової переписки;

 7. Складання заяв, претензій та надання відповідей на зворотні звернення;

 8. Участь у переговорах на боці вашої компанії;

 9. Супровід при врегулюванні спорів в досудовому порядку;

 10. Захист вашої компанії в судовому процесі;

 11. Представництво вашої компанії як у державних, правоохоронних, муніципальних структурах, так і в комерційних організаціях;

 

    При формуванні вашого абонементу на обслуговування ми можемо обговорити та сформувати індивідуальний набір послуг, з урахуванням всієї специфіки роботи вашої компанії, куди включити й інші опції, які, можливо, не перелічені вище.

 

    Читайте також: Як замовити юридичну адресу в нашій компанії 

 

Чому Подільський юридичний центр?

    Юристи Подільського юридичного центру дійсно підійдуть з розумінням до всіх ваших юридичних проблем. 

Маючи багаторічний досвід супроводження діяльності компаній, ми можемо оперативно, професійно та ефективно допомогти у будь-якій ситуації. 

 

    Гарантуємо вам високоякісний рівень надання послуг, постійний зв’язок з фахівцями та якісні результати.

Все ще роздумуєте, чи не буде краще просто звертатися до Подільського юридичного центру у разі потреби кожного разу окремо?

   

    Звісно, не кожного дня потрібно врегульовувати юридичні суперечки та укладати договори. Але це не означає, що допомога юридичного спеціаліста не стає в нагоді. Постійний моніторинг юридичної сторони вашої компанії - надзвичайно важливий аспект вашої діяльності. 

 

    На відміну від юристів, що надають свої послуги разово, юридичний центр на абонентській основі зможе не тільки набагато швидше зрозуміти суть проблеми, а й першим її виявити, або навіть запобігти її виникненню.

Абонентське обслуговування значно зекономить ваш час та зусилля й однозначно допоможе усунути потенційні ризики та проблеми.

 

А тепер роздумуєте, чи не простіше найняти одного штатного юриста?

    Дійсно, багато компаній на сьогодні вдаються до такого способу захищати свої інтереси. Втім, здійснюючи свій вибір на користь штатного юриста чи юридичної компанії, зверніть увагу на декілька нюансів. 

    На практиці дуже складно знайти такого універсального спеціаліста, який би одночасно добре розбирався і в податковому, і фінансовому, і корпоративному, і трудовому праві, та міг із належною професійністю супроводжувати всю діяльність вашої компанії. Натомість, у юридичному центрі є одразу декілька досвідчених спеціалістів, готових вирішувати всі правові труднощі, пов’язані з діяльністю вашої компанії, кожен у своїй вужчій спеціалізації.

    Окрім того, штатний юрист - це працівник, для якого потрібне додаткове облаштування робочого місця, виплата відпусток, лікарняних. За такого працівника потрібно сплачувати немалі податки та Єдиний соціальний внесок. Подільський юридичний центр не піде у відпустку чи лікарняний, і гарантовано надаватиме послуги у будь-який час у будь-якій ситуації. Обираючи абонентське обслуговування, ви обираєте значно вищий рівень надійності. Юридичний центр може гарантувати допомогу у будь-якій ситуації із набагато меншими ризиками форс-мажорів чи несподіваних обставин.

Все ще сумніваєтесь? - Поставте запитання, що вас турбує прямо тут в ЧАТІ (внизу сторінки), або ж за контактним телефоном.

 

Читайте також: Супровід діяльності філій іноземних компаній в Україні 

bottom of page