ЯНА ЗАРІЧНЮК

 

Юрист м. Вінниця

Фаховий юрист Подільського юридичного центру, спеціалізований у сфері сімейного та спадкового права. Має вагомий практичний досвід роботи комплексного супроводження процесу з досудового та судового вирішення спорів, що виникають з сімейних правовідносин (розірвання шлюбу, поділ спільного сумісного майна, визначення місця проживання дитини, визначення способу участі одного з батьків у вихованні дитини тощо). Практикує у сімейних спорах з іноземним елементом (розірвання шлюбу з іноземцем, призначення та стягнення аліментів з особи-іноземця, поділ майна подружжя, яке знаходиться за кордоном, позбавлення батьківських прав тощо).

Практикує в питаннях спадкування (прийняття спадщини  (у тому числі особою – іноземцем), встановлення додаткового строку для прийняття спадщини, визнання права власності на майно в порядку спадкування та інше).  

Активно займається вивченням практичних аспектів соціального захисту військовослужбовців та захисту їх прав під час проходження військової служби та після звільнення в запас. 

Юрист Зарічнюк Вінниця.jpeg
Яна Зарічнюк Юрист Подільський Юридичний Центр.jpg