Шахраї полюють на твоє Доменне ім'я та Платіжні дані


Сучасний світ Інформаційних технологій та Великих Даних вимагає бути пильними з Інтелектуальною власністю, яка належить Вам чи Вашому бізнесу.

Коротко про деякі види шахрайства розповімо у цьому пості.

 • Слідкуйте за строками дійсності доменного імені Вашого сайту або усіх доменних імен усіх сайтів Вашого бізнесу.

Шахрайство полягає у тому, що доменне ім'я має визначений строк дії, на який його заброньовано Вашою оплатою. Наприкінці цього строку Ви можете продовжити його дію, завчасно оплативши. Якщо ж Ви цього не зробите, у день закінчення строку бронювання доменного імені за Вами, воно у лічені секунди буде викуплене сторонніми особами. Відповідно Ви вже не зможете ним користуватися і з великою ймовірністю втратите свої теперішніх та потенційних клієнтів. Вам необхідно буде переробляти банери та візитки, та чимало інших неприємностей.

Через деякий час Вам запропонують все ж викупити це доменне ім'я, але вже за у рази більшу суму.

Контроль за недоторканістю інтелектуальної власності важливий!

 • Передбачаєте, що буде розширювати свій бізнес – бронюйте заздалегідь схожі доменні імена, щоб унеможливити їх блокування сторонніми особами, блокувати створення схожих з Вашим сайтів.

Якщо Ваш сайт стане популярним (за цим з моменту створення слідкують шахрайські Боти), одразу почнеться полювання на Вашу інтелектуальну власність. Якщо ж вона не захищена у найпростішому випадку доведеться докладати більших зусиль для відновлення порушеного Вашого права. У гіршому випадку можна втратити все.

Будьте пильними - недобросовісні конкуренти поруч!

 • На електронну адресу надходить лист про те, що терміново необхідно оплатити кошти на продовження строку дії доменного імені.

Приходить лист із зазначеним Deadline, словами «Останнє нагадування» як правило сьогодні, що Вам необхідно оплатити певну суму за продовження дії доменного імені, яке належить Вам. Для зручності навіть наявні посилання для сплати Онлайн. Розраховано на те, що «…Я ж цими святами зовсім забувся!!!».

Чому шахрайство?

 1. 1. Якщо Ви оплатите за таким повідомленням-рахунком, можливо Ваше доменне ім'я і буде продовжене, але навряд чи воно належатиме й надалі Вам

 2. Сума оплати як правило в рази більша ніж та, яку Ви би мали сплатити в дійсності

 3. Строк дії Вашого доменного імені насправді ще мабуть має не один день терміну дії

 4. Дані Вашого рахунку опиняться в руках шахраїв!

Управління нематеріальними активами повинно бути в професійних надійних руках!

Про шахрайські дії та загрози, які існують

перед Інтелектуальною власністю бізнесу, розповідатимемо й надалі, але хотілось би зауважити, що в надійних руках відповідних юристів-менеджерів Інтелектуальна власність Вашого бізнесу буде не лише захищена, а й може приносити чималі прибутки про які Ви навіть не підозрюєте. Для цього проводимо Аудит Інтелектуальної Власності в рамках Управління інтелектуальною власністю

Процвітання Вашому бізнесу!

Ми завжди на зв’язку)

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности