Шахраї полюють на твоє Доменне ім'я та Платіжні дані


Сучасний світ Інформаційних технологій та Великих Даних вимагає бути пильними з Інтелектуальною власністю, яка належить Вам чи Вашому бізнесу.

Коротко про деякі види шахрайства розповімо у цьому пості.

  • Слідкуйте за строками дійсності доменного імені Вашого сайту або усіх доменних імен усіх сайтів Вашого бізнесу.

Шахрайство полягає у тому, що доменне ім'я має визначений строк дії, на який його заброньовано Вашою оплатою. Наприкінці цього строку Ви можете продовжити його дію, завчасно оплативши. Якщо ж Ви цього не зробите, у день закінчення строку бронювання доменного імені за Вами, воно у лічені секунди буде викуплене сторонніми особами. Відповідно Ви вже не зможете ним користуватися і з великою ймовірністю втратите свої теперішніх та потенційних клієнтів. Вам необхідно буде переробляти банери та візитки, та чимало інших неприємностей.

Через деякий час Вам запропонують все ж викупити це доменне ім'я, але вже за у рази більшу суму.

Контроль за недоторканістю інтелектуальної власності важливий!

  • Передбачаєте, що буде розширювати свій бізнес – бронюйте заздалегідь схожі доменні імена, щоб унеможливити їх блокування сторонніми особами, блокувати створення схожих з Вашим сайтів.

Якщо Ваш сайт стане популярним (за цим з моменту створення слідкують шахрайські Боти), одразу почнеться полювання на Вашу інтелектуальну власність. Якщо ж вона не захищена у найпростішому випадку доведеться докладати більших зусиль для відновлення порушеного Вашого права. У гіршому випадку можна втратити все.

Будьте пильними - недобросовісні конкуренти поруч!