5 Корисних Цікавинок Про Договір | Адвокат По Договорам | Перевірка, Складання Онлайн

1. Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.

Тобто договори можуть бути укладені усно (без оформлення жодних документів), письмово, шляхом обміну e-mail листами, у формі переписки в месенджері чи коментарями у соцмережах і т.і. Переписка в OLX також набирає форми договору у разі прийняття пропозиції.2. Договір є укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції.

Це може статися при усній розмові, коли Ви приймаєте пропозицію та кажете: “Ок, домовилися!”, коли Ви в Інтернет-магазині клікаєте на кнопку “купити” або “замовити”, коли Ви у Viber відповідаєте: “добре, мені підходить”. 

3. Якщо відповідно до акта цивільного законодавства для укладення договору необхідні також передання майна або вчинення іншої дії, договір є укладеним з моменту передання відповідного майна або вчинення певної дії.

Оренда приміщення скажімо починається не з моменту укладення договору оренди, а з моменту складання акту прийому-передачі майна. Звісно ж якщо в договорі оренди не зазначено, що дія договору починається з моменту укладення...

4. Якщо пропозицію укласти договір зроблено усно і в ній не вказаний строк для відповіді, договір є укладеним, коли особа, якій було зроблено пропозицію, негайно заявила про її прийняття.

“Споримо?” - “Споримо!” Оферта (пропозиція) і Акцепт (прийняття)

“На що?” - “На пляшку!” Ціна

“Коли віддати?” - “Одразу після матчу!” Строк дії 

“Розбивай!” Засвідчення угоди свідком. Шанси отримати пляшку зростають..)

4. Договір є укладеним у місці проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка зробила пропозицію укласти договір, якщо інше не встановлено договором.

Потрібно це враховувати, коли домовляєтеся з незнайомцями. Наприклад відповідно до Цивільного процесуального кодексу в більшості випадків позовна заява подається до суду за місцем перебування відповідача...


В наступному випуску розповімо дещо про “Публічний договір”, чому його варто перечитувати перед покупками в Інтернеті і як він захищає покупців.


Читайте також:

Аліменти Сплачуються Якщо Дитина Продовжує Навчання

Рішення Про Стягнення З Поручителя 300 тис. грн. За Позичальника Скасовано

Шлюбний договір – необхідність чи дань моді?

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности