Відстрочення сплати штрафу за порушення ПДР

Згідно положень Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф відповідно до постанови суду про визнання особи винною у вчиненні адміністративного правопорушення, має бути сплачений не пізніш як через п'ятнадцять днів з моменту вручення постанови про накладення штрафу.

Існують декілька варіантів відстрочення виконання постанови суду.

Статтею 301 КУпАП передбачене відстрочення виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, у порядку, встановленому законом. Спеціального закону з цього приводу немає. Однак відповідно до ст. 33 Закону України "Про виконавче провадження" за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішень суду, сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ із заявою про відстрочку виконання рішення. При чому підстави можуть бути різноманітними. Прямо передбачено, що такою вважається навіть перебування у відрядженні. Вважаю, що сюди можна додати й скрутне матеріальне становище, перебування за кордоном, тощо. Суди у більшій частині відстрочують виконання лише на місяць, керуючись частиною 1 ст.301 КУпАП, однак вона не стосується сплати штрафів, а громадських робіт та арештів.

Крім того, апеляційне оскарження постанови про адміністративне правопорушення, до прикладу про притягнення до відповідальності за ст.130 КУпАП, також є своєрідним відстроченням виконання рішення суду, оскільки розгляд може тривати місяцями.

Також слід звернути увагу, що не підлягає виконанню постанова, яка протягом трьох місяців з дня її винесення не була звернута до виконання.

Для більш детальної та індивідуальної консультації ми будемо раді з Вами поспілкуватися засобами зв'язку, які зазначені тут.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности