Шлюбний договір – необхідність чи дань моді?

Чи потрібний шлюбний договір? Чи обов’язково його складати? Якщо потрібний, то чим обумовлена така необхідність?

Перша думка, що приходить при згадці про шлюбний договір – це ділові стосунки у романтиці, що наперед формує враження недовіри та меркантильності. Але слід розібратись детальніше.

Сімейне законодавство передбачає існування договірного режиму майна подружжя, що врегульовано Главою 10 Сімейного кодексу України, яка має назву «Шлюбний договір».

Укладення шлюбного договору не є обов’язковим, а тому кожна пара може на власний розсуд врегулювати свої майнові відносини. Тобто подружжя вільне у своєму виборі укладати шлюбний договір або ні.

Існує порядок укладення шлюбного договору, а саме:

- шлюбний договір повинен укладатись між особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям;

- шлюбний договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується;

- шлюбний договір вступає в силу з моменту реєстрації шлюбу або з моменту нотаріального посвідчення;

- у шлюбному договорі може бути встановлено загальний строк його дії, а також строки тривалості окремих прав та обов'язків;

- у шлюбному договорі може бути встановлена чинність договору або окремих його умов і після припинення шлюбу;

- на вимогу одного з подружжя шлюбний договір може бути розірваний за рішенням судуз підстав, що мають істотне значення, зокрема в разі неможливості його виконання;

- шлюбний договір на вимогу одного з подружжя або іншої особи, права та інтереси якої цим договором порушені, може бути визнаний недійсним за рішенням судуз підстав, встановлених Цивільним кодексом України.

Негативним аспектом існування шлюбного договору зумовлене сформованими засадами суспільства в Україні, які викликають почуття недовіри до такого виду договору в цілому та в подружжі один до одного.

Слід розуміти, що підписавши такий договір, майбутня сім’я закріплює порядок вирішення можливих спорів у подальшому, тим самим попереджуючи можливість подружжя якимось чином впливати один на одного, захистити приватну власність і грошові кошти.

Підписання такого договору справа досить складна, але аж ніяк не зайва. У житті може трапитись різне, і краще бути готовим до можливих неприємностей заздалегідь.

У Подільському юридичному центрі кваліфіковані адвокати у сімейних спорах допоможуть скласти шлюбний договір окремо для Вашої сім'ї та обов’язково врахують Ваші побажання і зауваження. Звертайтесь за посиланням

.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности