Чи Враховується Пільгова Вислуга При Призначенні Вихідної Допомоги в Нацгвардії?| Військовий Адвокат

У військовослужбовця Нацгвардії загальна вислуга років 10 більше, а вихідну допомогу так і не виплатили. Чи відповідає така бездіяльність положенням законодавства?Військовослужбовцям Національної гвардії України, аналогічно, як і військовослужбовцям інших силових та спеціальних структур Держава гарантує достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби. Проте на практиці не всі такі гарантії реалізуються.

В день виключення зі списків особового складу частини не всі військовослужбовці Нацгвардії отримують одноразову грошову допомогу при звільненні в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби (так звана Вихідна Допомога). Хоча відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» всі умови для нарахування та виплати такої допомоги у військовослужбовця наявні:

1) підстава звільнення:

- у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів;

- закінченням строку контракту;

- у зв’язку з прямим підпорядкуванням близькій особі;

- систематичним невиконанням умов контракту командуванням;

- у зв’язку з настанням особливого періоду та небажанням продовжувати військову службу військовослужбовцем-жінкою, яка має дитину (дітей) віком до 18 років одноразова грошова допомога;

2) загальна (календарна і пільгова ) вислуга становить 10 і більше років .

Аргумент військової частини один: «Не вистачає календарної вислуги років».

При цьому, щоб замаскувати свою бездіяльність командування військової частини при звільненні зі служби не проводить військовослужбовцю обрахунок пільгової вислуги років.

Що робити в такій ситуації?

В першу чергу, необхідно звернутись з заявою на здійснення обрахунку вислуги років. Згідно норм Положення про проходження військової служби при звільненні підтвердити всі періоди проходження службипровести розрахунок вислуги років як в календарному, так і пільговому обчисленні – це обов’язок військової частини.

При документальному підтвердженні загальної вислуги 10 і більше років, варто звернутись до військової частини із заявою на виплату одноразової грошової допомоги.

У випадку відмови військової частини здійснити нарахування та виплату одноразової грошової допомоги таку бездіяльність слід оскаржувати в судовому порядку.


Отримали не всі виплати при звільнені? Не гайте час та звертайтесь до Військових Адвокатів Подільського юридичного центру за телефоном або пишіть у ЧАТ!

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности