top of page

Через Неповне Виконання Рішення Суду Постанову Виконавця Скасовано | Purcen

Міністерство оборони України виплатило одноразову грошову допомогу за настання інвалідності і повідомило виконавчу службу про повне виконання рішення суду. Виконавець виніс постанову про закінчення виконавчого провадження. Але...

оскарження постанови виконавця, виплата ОГД, розмір одноразової грошвої допомоги,  знайти військового адвоката в Києві, оскарження рішення МО про відмову у виплаті

Рішенням суду було зобов'язано виплатити одноразову грошову допомогу у розмірі 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня року, у якому здійснюватиметься виплата (300 х 2 481 грн. = 744 300 грн.).


Міністерство ж всупереч рішенню суду виплатило допомогу в меншому розмірі, із розрахунку 300-кратного прожиткового мінімуму, але встановленого законом для працездатних осіб на першу дату отримання інвалідності, на 1 січня 2011 року (300 х 941 грн. = 282 300 грн.).


Недоплата становила 462 000 грн. (744300-282300).


Адвокатами юридичного центру була підготовлена скарга на дії державного виконавця. Як наслідок, постанова державного виконавця була скасована і виконавчі дії поновлено.


Також через маніпуляції з виконанням рішення суду перед судом було ініційоване встановлення судового контролю за повнотою виконання рішення суду.


Від себе додамо, що вважаємо несправедливим нарахування одноразової грошової допомоги в розмірі прожиткового мінімуму на 1 січня дату настання інвалідності. Оскільки через неправомірну відмову у виплаті, правди доводиться добиватися роками і внаслідок знецінення гривні цим самим спричиняються збитки. Це породжує нові позови, про стягнення інфляційних і моральної шкоди.


Якби ж за основу брався розмір прожитвокового мінімуму станом на 1 січня року, в якому здійснюватиметься виплата, сума виплати була б справедливою.


Якщо Ви маєте питання щодо виплати одноразової грошової допомоги або будь які інші, звертайтеся до нас в ЧАТ або телефоном просто зараз!

Commentaires


bottom of page