top of page

Троє і Більше Дітей Є Підставою Для Звільнення. Закон На Підписі | Подільський Юридичний Центр

20.09.2022 Верховна Рада України прийняла вцілому Закон України, яким доповнила пункт 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обовязок та військову службу" абзацем про те, що наявність у мобілізованого військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років може бути підставою для звільнення його з військової служби під час воєнного стану.

Наразі Закон надано на підпис Голові Верховної Ради України після чого його має підписати й Президент України. Вже після усіх підписів та оприлюднення, відповідні зміни набудуть чинності.


Якщо Вам потрібна консультація військового юриста з питань військового права, звертайтеся просто зараз в ЧАТ або телефоном. Тут Вас розуміють!
1 Comment


Віталік Болсун
Віталік Болсун
Oct 03, 2022

Доброго дня я військовослужбовець ЗСУ. Я проживаю з дружиною і з нами проживає її троє дітей, маю ще доньку від першого шлюбу вона проживає з колишньою дружиною. Я рахуюся опікуном для них чи ні? Під час служби звернувся до лікаря мені поставили діагноз гомартроз 1 ступеня це є підставою для звільнення від військової служби?

Like
bottom of page