top of page

Суд Зобов’язав Військову Частину Виплати Військовослужбовцю Додаткову Винагороду В Розмірі 100 000 гривень на місяць! Стрічка Новин!


Командою юристів Подільського юридичного центру відстояне в судовому порядку право військовослужбовця на виплату додаткової винагороди в розмірі 100 000 на місяць попри те, що військова частина не підготувала усіх необхідних документів щодо участі військовослужбовця у бойових діях.


Детальніше ознайомитись з підставами набуття військовослужбовцями права на отримання додаткової винагороди можна за ПОСИЛАННЯМ


 

Обставини справи:

Військовослужбовця 24 прикордонного загону у квітні 2022 року було відряджено для виконання бойових завдань у розпорядження 105 прикордонного загону. 


До серпня 2022 року виплата додаткової винагороди проводилась у відповідних розмірах. Військовослужбовець продовжував брати участь у бойових діях, проте вже у вересні 2022 року додаткову винагороду у розмірі 100 000 гривень йому нараховано не було. Така ситуація продовжувалась до грудня 2022 року.


Згідно письмової відповіді військової частини, виплата додаткової винагороди не проводилась у зв’язку з ненаданням 105 прикордонним загоном документів на підтвердження участі військовослужбовця у бойових діях у формі, передбаченій відповідним наказом Адміністрації ДПС.


Вбачаючи явні ознаки порушеного права військовослужбовця на виплату додаткової винагороди, в інтересах останнього юристами центру підготовлено та подано відповідну позовну заяву до суду.


Під час судового розгляду встановлено, що 105 прикордонним загоном дійсно не складалися та не направлялися до 24 прикордонного загону необхідні для виплати додаткової винагороди документи. 


У той самий час суд погодився з доводами позовної заяви, що у цій ситуації військовослужбовець не може нести тягар негативних наслідків від неправомірної бездіяльності суб'єкта владних повноважень. Недотримання органами Держприкордонслужби вимог законодавства в частині складення усіх необхідних документів та/або неузгодженості дій між різними підрозділами одного відомства з обміну інформацією щодо участі військовослужбовця у бойових діях, не має ставитися в залежність з можливістю реалізації права військовослужбовця на отримання гарантованої йому законодавством виплати, не може бути підставою для відмови у виплаті спірної доплати.


Як результат, суд задовольнив позовні вимоги та зобов’язав військову частину здійснити нарахування та виплату військовослужбовцю додаткову винагороди за період з 01.08.2022 по 30.11.2022 в розрахунку до 100 000 гривень на місяць за вказаний період.

 

Якщо потрібна допомога, звертайтеся до нас в ЧАТ або за телефоном! Усна консультація безоплатна.

Більше цікавих новин на нашому сайті 👉https://www.plc.vn.ua/blog

📌Телеграм-канал 👉t.me/PODILSKYLAWCENTER


Зразки документів з питань проходження військової служби 👉 БЛАНК

Comments


bottom of page