Стягнення Аліментів з Непрацюючої Особи | Сімейний Адвокат

Один з найактуальніших запитів з яким звертаються до Сімейного Адвоката залишається питання про стягнення аліментів. Нажаль, не всі батьки усвідомлюють свою відповідальність. І часто намагаються ухилитись від сплати аліментів, аргументуючи це відсутністю стабільного доходу.


Сімейний адвокат

Чи повинен батько дитини, який офіційно не працює чи є безробітним сплачувати аліменти?

Відповідно до чинного законодавства обов’язок щодо утримання дитини покладається на обох батьків. Тому відповідь є однозначною – звичайно, що повинен, адже розлучення, відсутність у батьків постійного заробітку чи заробітку взагалі не звільняють їх від відповідальності.

Але як стягнути аліменти з непрацюючого батька?

Звичайно, це може бути за згодою обох сторін, шляхом підписання відповідного договору.

Але як показує практика, частіше використовується все-таки інший варіант для вирішення даної ситуації - це звернення до суду із позовною заявою.

Для суду не відіграє ніякої ролі є особа працевлаштованою чи ні. Адже обов’язок надавати матеріальну допомогу своїй дитині є і у тієї, і у іншої. Проте принцип нарахування розміру аліментів буде дещо іншим.

Відповідно, якщо особа, яка має платити аліменти немає офіційних доходів, аліменти можна стягувати у твердій грошовій сумі. Таке поняття є умовним і означає чітко визначену суму. Тобто, у позовній заяві Ви самі вказуєте суму, яку вважаєте за необхідне стягнути з відповідача. Проте, слід пам’ятати, що сума повинна бути обґрунтована і підтверджена відповідними доказами.

При прийняті рішення, суд враховувати матеріальне становище відповідача на даний момент, стан його здоров’я, наявність інших осіб у нього на утриманні, неповнолітніх дітей, вагітної дружини тощо.

Варто зважати й на те, що суд оцінює матеріальне становище особи не лише виходячи із її заробітку. До уваги також береться вартість наявного у неї майна, розмір витрат на себе чи інших осіб тощо. Наприклад, відповідач скаржиться на скрутне матеріальне становище і в той самий час купує нерухомість/транспортний засіб чи їде на відпочинок. Таким чином, виходить, що витрати особи не відповідають рівню її доходу. Якщо даний факт буде підтверджено належними доказами, то суд стягне аліменти з такої особи у відповідному розмірі.


Також можливий варіант, коли батько немає офіційного статусу безробітного і на обліку у службі зайнятості не перебуває, тоді аліменти будуть розраховуватись виходячи із середньої заробітної плати в області за його місцем реєстрації.

Батько/мати Вашої дитини не виконує обов’язок щодо її утримання? Не зволікайте та звертайтесь до нас. Команда Подільського Юридичного Центру надасть Вам кваліфіковану правову допомогу -телефонуйте нам або просто зараз пишіть у ЧАТ!


Цікаво:

Відповідальність За Несплату Аліментів | Сімейний Адвокат

АЛІМЕНТИ ЯК ПРАВО ДИТИНИ НА ГІДНИЙ РІВЕНЬ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | Сімейний Адвокат

Аліменти Сплачуються Якщо Дитина Продовжує Навчання | Сімейний адвокат

Стягнення Аліментів За Кордоном | Сімейний адвокат


  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности