top of page

Строки Проходження ВЛК. Стрічка новин!

Пришвидшено термін проходження ВЛК. Скільки тепер триватиме медогляд.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Відтепер встановлено граничні строки проведення модогляду військових, а саме:

• проведення медичних оглядів щодо придатності до військової служби — не більше 4 робочих днів;

• проведення лабораторних досліджень — не більше 3 робочих днів;

• проведення інструментальних досліджень — не більше 3 робочих днів.

Скорочення терміну проходження ВЛК відбуватиметься за рахунок її цифровізації. Відтепер медичні працівники використовуватимуть Електронну систему охорони здоров'я, а скеровувати військових на необхідні діагностичні процедури будуть за допомогою електронних направлень. Також, за необхідності, медики можуть переглядати вже наявні записи інших лікарів та мають організовувати раціональні маршрути проходження ВЛК.

Крім того, відтепер у медустановах медогляд військовозобов'язаних має відбуватися за окремою чергою, контроль за дотриманням якої, покладається на медичних працівників.

Нагадаємо, що раніше терміни проходження ВЛК не були визначені, що у свою чергу призводило до того, що військові могли по декілька тижнів очікувати на рішення комісії.

Зазначені заходи проводяться МОЗ на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 серпня 2023 року "Про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України", введеним в дію указом Президента України від 12 вересня 2023 року № 576/2023.


Детальніше про порядок проходження ВЛК та його оскарження, за ПОСИЛАННЯМ.

Comments


bottom of page