top of page

Соціальні Гарантії Для Військовослужбовців. Перелік | Військовий Адвокат

Держава зобов’язується піклуватися про своїх захисників, зокрема, забезпечуючи їх соціальними гарантіями та пільгами.



ЯКІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ МАЮТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ?

Всі військовослужбовці, незалежно від виду служби мають такі соціальні гарантії:

  • Військовослужбовцям які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони під час дії особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань та проценти за користування кредитом.

  • Військовослужбовці мають право на безоплатний проїзд у відрядження, в разі переведення на нове місце проходження військової служби (або в разі зміни місця розташування військової частини), до місця проживання в разі звільнення з військової служби (лише в межах України) та у відпустку в межах України (якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців становить не більш ніж три прожиткові мінімуми, тобто, станом на 01.01.2022, 7443 грн)

  • В разі відрядження військовослужбовці мають переважне право на бронювання місця в готелі. Крім того, всі пов’язані з виконанням службових обов’язків витрати у відрядженні відшкодовуються.

  • В разі переведення на нове місце проходження військової служби або в разі звільнення військовослужбовці мають право безоплатно перевезти до 20 тонн майна.

  • Військовослужбовці, яким було встановлено інвалідність внаслідок бойових дій та учасники бойових дій мають право на безоплатний проїзд міським транспортом загального користування за виключенням таксі (лише в межах адміністративного району місця проживання), а також на безкоштовний проїзд приміським залізничним, водним транспортом та приміськими автобусами (за наявності посвідчення).

  • Військовослужбовці, яким було встановлено інвалідність внаслідок бойових дій та учасники бойових дій також мають право на 50-відсоткову знижку на проїзд міжміським залізничним, повітряним, водним транспортом та міжміськими автобусами.

ЯКІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ МАЮТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НЕ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ?

  • Військовослужбовці не строкової служби не можуть бути безпідставно звільнені.

  • Військовослужбовці не строкової служби мають пріоритетне право на встановлення квартирного телефону та квартирної охоронної сигналізації.


ЯКІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ МАЮТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ?

  • Військовослужбовці строкової служби мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту загального користування (за виключенням таксі).

  • Військовослужбовці строкової служби мають право на безоплатне відправлення та одержання листів. Крім того, особистий одяг військовослужбовців строкової служби пересилається також безоплатно.


ДЕРЖАВА НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАЛЕЖНІ ВАМ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ?

Ви можете оскаржити це! Задля захисту своїх прав - звертайтеся до юристів Подільського юридичного центру, які спеціалізуються на допомозі військовослужбовцям та членам їх сімей. Звертайтеся до нас за номером телефону +380 68 300 90 44, або у ЧАТ (внизу сторінки).



Kommentare


bottom of page