Розірвання Шлюбу. Як розлучитись, Коли є Неповнолітні Діти? | Київ, Вінниця | Сімейний Адвокат

Коли сім’я розпадається – це завжди сумно. Особливо, якщо у такої пари вже є діти. Причин, з яких подружжя вирішує розлучитись існує безліч: від зради до різних поглядів на життя, виховання дитини тощо. Цей процес досить нелегкий та емоційний для всіх сторін, які причасні до нього. Але саме в такий період життя, потрібно приборкати всі емоції та знайти правильний вихід із ситуації, детально вибудувати свій алгоритм дій.

Тож виникає перше логічне запитання: як розірвати шлюб, коли є малолітні чи неповнолітні діти?Оскільки держава, в першу чергу, захищає інтереси дітей і здійснює певні заходи щодо їх забезпечення, то подружжя, у яких є діти віком до 18 років, має право розірвати шлюбні відносини лише в судовому порядку. Відповідно, існує два способи розірвання шлюбу: за спільною заявою подружжя чи за позовом одного із них.

Як розлучитися, коли є неповнолітні діти, але обидва з подружжя цього бажають?

Що ж, подружжя має право подати заяву до суду і така справа буде розглядатись в окремому провадженні, тобто у спрощеному судовому порядку. Що це означає? Такий розгляд полягає в тому, що суд не буде з’ясовувати причини розлучення та надавати строк для примирення. У суді потрібно буде лише підтвердити, що бажання розірвати сімейні стосунки є добровільним та взаємним.

Необхідно також зазначити, що перед тим як подавати таку заяву, потрібно подбати й про майбутнє дітей після розлучення, а саме: про визначення їх місця проживання Чи Враховується Думка Дитини При Визначенні Місця Їі Проживання Після Розлучення? та про сплату аліментів на їх утримання АЛІМЕНТИ ЯК ПРАВО ДИТИНИ НА ГІДНИЙ РІВЕНЬ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. Таким чином, Ви подбаєте про подальшу долю дітей.

Але як розлучитися, коли один з пари проти?

В такому разі, Вам також необхідно звернутись із відповідною заявою до суду, але розгляд відбуватиметься дещо інакше. У такій справі про розірвання шлюбу суд може зупинити розгляд справи і призначити подружжю строк для примирення, який не може перевищувати шести місяців. Але, хочемо наголосити, що це лише право суду, а не його обов’язок. Шлюб буде розірвано, якщо суд встановить, що подальше спільне життя суперечить інтересам даних осіб чи їх дітей.

Варто додати, що з 2010 року , особам, які розірвали шлюб в судовому порядку, свідоцтво про розірвання шлюбу не видається. На сьогоднішній день документом, що підтверджує факт розірвання шлюбу є рішення самого суду. І з моменту, коли таке рішення набирає законної сили, шлюб вважається офіційно припиненим.


Якщо Вам потрібна допомога кваліфікованого сімейного адвоката - Звертайтесь до нас за телефоном чи пишіть у Чат!


Вас може зацікавити:

Позбавлення Батьківських Прав | Київ, Вінниця | Сімейний Адвокат

Аліменти. Чи Важливе Визнання Батьківства?

Чи Враховується Думка Дитини При Визначенні Місця Їі Проживання Після Розлучення?

Аліменти На Утримання Дитини Не Менше 2300 Гривень На Місяць

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности