top of page

Порядок Призначення Додаткової Винагороди Поліцейським Змінено

Сьогодні поговоримо про зміни до Порядку та умов призначення додаткової винагороди поліцейським на період дії воєнного стану.


purcen, адвокат поліцейського

До змін було передбачено, що додаткова винагорода поліцейським здійснюється на період дії воєнного стану в таких розмірах:

  1. до 10000 грн - поліцейським, крім тих, що визначені в підпункті 2 цього пункту,- пропорційно в розрахунку на місяць, а тим з них, які здійснюють повноваження поліції в місцях завдання ракетних ударів та/або ударів безпілотних літальних апаратів (далі - удари), розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 30000 гривень у розрахунку на місяць пропорційно часу їх здійснення.

  2. до 30000 грн - поліцейським, які проходять службу на територіях, перелік яких зазначений в Порядку пропорційно в розрахунку на місяць.

  3. до 100000 грн - поліцейським, які беруть участь в бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення, зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, у розрахунку на місяць пропорційно участі в бойових діях або заходах.


Тепер відповідно до Наказу від 15.09.2023 № 760 “Про затвердження Змін до Порядку та умов виплати додаткової винагороди поліцейським на період дії воєнного стану” додаткова винагорода виплачується в таких розмірах:

  1. 2 350 гривень - поліцейським, які навчаються в закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, пропорційно часу перебування на службі (навчанні) в розрахунку на місяць. Така виплата здійснюється на підставі наказів керівників відповідних ЗВО МВС.

  2. До 10 000 гривень - поліцейським, крім тих, що визначені в пункті 3, пропорційно в розрахунку на місяць, а тим з них, які здійснюють розмінування, виконують повноваження поліції в місцях завдання ракетних ударів, ударів безпілотних літальних апаратів, реактивних систем залпового вогню на територіях, які знаходяться поза районами ведення бойових дій, розмір цієї винагороди збільшується до 30 000 гривень у розрахунку на місяць пропорційно часу їх здійснення (виконання).

  3. До 30 000 гривень - поліцейським, які проходять службу на територіях, перелік яких зазначений в Порядку, пропорційно в розрахунку на місяць.

  4. До 50 000 гривень - поліцейським, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки), у розрахунку на місяць пропорційно часу виконання таких завдань.

  5. До 100 000 гривень - поліцейським, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення, зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, у розрахунку на місяць пропорційно участі в бойових діях або заходах.

  6. Поліцейським із числа здобувачів освіти денної форми навчання закладів вищої освіти, які у встановленому порядку залучаються до виконання безпосередніх повноважень поліції або безпосередніх повноважень поліції в місцях ударів, на територіях, які знаходяться поза районами ведення бойових (воєнних) дій, виплачується додаткова винагорода в розмірі до 10000 гривень або до 30000 гривень відповідно в розрахунку на місяць пропорційно часу їх здійснення (виконання).


Додаткова винагорода в розмірі 2 350 гривень, до 10 000 гривень, а також додаткова винагорода, збільшена до 30 000 гривень виплачується поліцейським із розрахунку на місяць пропорційно часу проходження служби (навчання).

Обрахування часу здійснення повноважень поліції в місцях ударів, розмінування для виплати додаткової винагороди, збільшеної до 30 000 гривень, виконання бойових (спеціальних) завдань для виплати додаткової винагороди, збільшеної до 50 000 гривень, а також часу участі в бойових діях або заходах для виплати додаткової винагороди, збільшеної до 100 000 гривень здійснюється з урахуванням кількості календарних днів, у які здійснюються повноваження поліції в місцях ударів, розмінування, участі в бойових діях або заходах.

Розмір додаткової винагороди за 1 календарний день визначається шляхом ділення максимального розміру (2350, 10000, 30000, 50000 або 100000 гривень) на кількість календарних днів у відповідному календарному місяці та встановлюється у відповідний день залежно від наявності обставин, передбачених пунктом 2 цих Порядку та умов.

Також було розширено перелік документів, що підтверджують здійснення поліцейським, поліцейським із числа курсантів та здобувачів освіти повноважень поліції, повноважень поліції в місцях ударів, розмінування, виконання бойових (спеціальних) завдань, безпосередню участь у бойових діях або заходах.

Так, у відповідному Порядку з’явилась довідка (повідомлення) органів військового управління, штабів угруповань військ (сил) або штабів тактичних груп до пункту управління оперативно-стратегічного угрупування військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових (воєнних) дій, які здійснюють оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань, військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону або наступу (контрнаступу, контратаки) до батальйону включно, відповідно до переліку, затвердженого Генеральним штабом Збройних Сил України.

Більше новин на нашому сайті https://www.plc.vn.ua/blog

Наш Телеграм t.me/PODILSKYLAWCENTER

Comments


bottom of page