top of page

Оголошено Призов На Строкову Військову Службу | Консультація Військового Адвоката

Президент Володимир Зеленський 24 лютого 2021 року підписав Указ про звільнення строковиків з військової служби. Після звільнення з військової служби кожен повинен стати на військовий облік у військкоматі, який його призивав на військову службу.Одночасно цим Указом Президент оголосив призов на строкову військову службу, який відбуватиметься у квітні - червні 2021 року та наступний у жовтні - грудні 2021 року.

Призову на строкову віййськову службу підлягатимуть юнаки, які комісією визнані придатними до військової служби за станом здоров'я. Призиваються лише громадяни України. На день відправки у військову частину їм має виповнитися вісімнадцять років.

Призовний вік з 18 років, як вже зазначено вище, до 27 років. Тобто на момент призову не повинно виповнитися двадцять сім років. Якщо ж 26 років і одинадціять місяців, така особа підлягає призову.

Нагадаємо, що за ухилення від призову на військову службу передбачає кримінальну відповідальність, якщо вину звісно буде доведено.


Якщо Вам потрібна консультація військового адвоката, юриста з питань призову на військову службу, не відкладайте, пишіть своє питання просто зараз в ЧАТ (червоне вікно внизу екрана)


Також за посиланням Ви знайдете перелік питань, якими займаються наші військові юристи.


コメント


bottom of page