Новини Сімейного Права | Сімейний Адвокат


Новини Сімейного Права

1. Хто виплачуватиме допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами

На сьогоднішній день законодавчо не закріплений такий орган. В пояснювальній записці до законопроєкту, який зареєстровано 15.02.2021 року визначено, що допомога у зв'язку з вагітністю та пологами (крім допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, зазначеній у частині другій статті 4 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми») повинна призначатися і виплачуватися органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника). Також, з метою ефективної організації бюджетного фінансування, вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» встановлюється у розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей віком до 6 років, встановлених законом на 1 січня відповідного року.

Детальніше


2. Посилення захисту дітей від вчинення над ними дій сексуального характеру

18.02.2021 року прийнято законопроєкт, який конкретизує заходи захисту дітей, що постраждали від сексуального насильства чи стали його свідками. Також, цим законом встановлено кримінальну відповідальність за вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку.

Додатково передбачається, що кримінальне провадження щодо злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої або неповнолітньої особи має бути здійснено невідкладно і розглянуто в суді першочергово.

Детальніше


3. Посилення захисту майнових прав недієздатних осіб

18.02.2021 року схвалено законопроєкт, що направлений на удосконалення законодавчих норм щодо забезпечення, охорони і захисту майнових прав недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена. Зокрема передбачено внесення змін до Цивільного Кодексу щодо уточнення категорії осіб, які потребують встановлення опіки та піклування. А також передбачається встановлення контролю органів опіки та піклування за діяльністю опікунів та піклувальників.

Детальніше


4. Допомога жертвам насильства

В Україні створили анонімний онлайн-щоденник для жертв домашнього насильства, де будь-яка особа може поділитись своєю історією. На сайті користувачі можуть знайти контакти ресурсів, де Вас забезпечать необхідною допомогою у випадку вчинення до особи насильства, а також телефони гарячих ліній.

Детальніше


5. Збільшення мінімального розміру аліментів

Верховна Рада в першому читанні схвалила законопроєкт, який збільшує мінімальний розмір аліментів з 30% прожиткового мінімуму для дитини до 50%, для дітей, які мають право на одержання аліментів з інших членів сім’ї та родичів.

Детальніше

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности