top of page

Невиплата Грошового Забезпечення І Консультує Військовий Адвокат

Останнім часом все частіше до нас звертаються військовослужбовці щодо невиплати грошового забезпечення з боку командування військових частин. Скарги надходять як від звільнених військовослужбовців, з якими не провели розрахунок при виключенні зі складу, так і від діючих військовослужбовців, які не отримують належних їм коштів своєчасно.

Неправильний розрахунок посадового окладу, невиплата грошової допомоги чи компенсації за невикористані відпустки, відмова у наданні грошової допомоги - це лише деякі із найчастіших порушень прав військовослужбовців.

Михайло КОЗАЧУК, адвокат компанії "Подільський юридичний центр", закликає всіх військовослужбовців, права на виплату грошового забезпечення яких були порушені, оскаржувати такі дії командування військових частин у судовому порядку.


Так, якщо Ви зараз перебуваєте на військовій службі, Ви маєте право на нарахування таких виплат:

 • посадового окладу;

 • окладу за військовим званням;

 • надбавок, винагород, премій

 • одноразових виплат для оздоровлення чи у зв'язку із сімейними обставинами

 • одноразової грошової допомоги

Усі ці виплати становлять разом грошове забезпечення військовослужбовця і мають виплачуватися командуванням військової частини щомісяця до 20 числа кожного місяця. Якщо якісь категорії виплат Вам не нараховуються, Вам варто оскаржувати таку бездіяльність командування шляхом звернення до суду. Якщо Ви проходите військову службу за контрактом, невиплата грошового забезпечення може бути також підставою для розірвання такого контракту у зв'язку з невиконанням військовою частиною його положень.

Якщо ж Ви уже звільнені з військової служби, проте досі не отримали повного розрахунку, Ви також можете подоати позов проти командування Вашої в/ч до суду.

Усі без винятку категорії грошового забезпечення мають бути виплачені в день звільнення та виключення зі списків особового складу військової частини. Сюди входять усі виплати :

 • виплата посадового окладу та окладу за військовим званням

 • виплата надбавок, винагород та премій

 • компенсація за невикористані основні та додаткові відпустки,

 • одноразова грошова допомога,

 • індексація грошового забезпечення

 • компенсація за неотримане грошове майно.

Оскарження в суді несвоєчасного розрахунку при звільненні може призвести не лише до повернення суми заборгованості, а й також до стягнення середнього заробітку за весь час, поки така заборгованість у в/ч існувала.Команда "Подільського юридичного центру" готова надавати юридичний захист військовослужбовцям, яких було позбавлено права на виплату грошового забезпечення. Звертайтеся до нас через ЧАТ або за номером телефону, і ми обов'язково Вас проконсультуємо!


940 переглядів

Comments


bottom of page