Захист При Відмові у Підтвердженні Пільгового Стажу | Пенсійний Адвокат

Відмовили у підтвердженні стажу, необхідного для пільгового призначення пенсії?

Наша команда знає, як захистити Ваше право на пільгове пенсійне забезпечення!Законодавством України передбачено право працівників на призначення пенсії на пільгових умовах. У зв’язку з цим, нерідко зустрічаються ситуації, коли територіальні підрозділи Пенсійного фонду України протиправно відмовляють особам у підтвердженні стажу, необхідного для пільгового призначення пенсії за відповідними списками (список №1 та список №2).

Здебільшого, такі підстави є суто формальними, наприклад:

- відсутність даних про заробітну плату;

- неможливість визначити відповідно яких списків підтверджено право на пільгове призначення пенсії;

- відсутність (або неналежне оформлення) наказів про атестацію на підприємствах;

- формальна невідповідність паспортних даних працівників відомостям, вказаних в первинних документах;

- неналежне оформлення документів, доданих до заяви на підтвердження пільгового стажу;

- помилки, допущені роботодавцем у первинних документах, при формуванні кадрових документів.

В результаті таких незаконних дій Управління пенсійного фонду, працівники які тривалий термін відпрацювали на посадах із підвищеним рівнем небезпеки та віддали частину свого здоров’я, маючи всі необхідні підстави для призначення пенсії на пільгових умовах, фактично позбавляються цього права, без наявності будь-якої вини.

Варто відзначити, що підтвердження або відмова в підтвердженні стажу, необхідного для пільгового призначення пенсії належить до повноважень Комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років при Головному управлінні Пенсійного фонду України у відповідній області. Проте, досить часто, люди, які отримали лист з рішенням про відмову в зарахуванні стажу не знають що робити та куди звертатися в даній ситуації.

Маємо для Вас вирішення даної проблеми!

Для початку Вам необхідно якнайшвидше звернутися до Подільського юридичного центру задля консультації та підготовки відповідних документів (заяв та запитів) які зможуть довести в суді протиправність дій Пенсійного фонду.

Чому якнайшвидше? – Це пов’язано з тим, що строки на оскарження дій або рішень органів державної влади обмежені, чим довше Ви зволікаєте, ти менша ймовірність виграшу в суді та задоволення Ваших вимог.

Чому потрібно звертатися до Подільського юридичного центру? – Це пов’язано з тим, що наша команда є однією із найкращих в даній сфері. Нами розроблено алгоритм дій та відповідні документи (запити та заяви), які допоможуть сформувати широку доказову базу задля ефективного поновлення Вашого порушеного права в суді.


Звертайтесь до нас або пишіть у ЧАТ!


Подільський юридичний центр. Тут вас розуміють!


  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности