Захист Прав Дитини Через Визнання Батьківства | Family Lawyer | Podilsky Law Center

Команда Подільського юридичного центру захистила право дитини на піклування біологічним батьком.


Сімейні Адвокати в Україні

В житті може трапитись різне… Майже рік біологічний батько не знав, що в нього є син. Вже при першій зустрічі з дитиною він помітив схожі зовнішні ознаки: однаковий колір очей, колір волосся, схожі звички, уподобання в їжі, тощо. З того часу він почав піклуватись про свого сина.

Для офіційного підтвердження того, що він є дійсно батьком дитини, для набуття всіх прав і обов’язків батька, необхідно було визнання вказаного факту державою, яке засвідчується органом державної реєстрації актів цивільного стану.

Проте в свідоцтві про народження сина батьком вже був записаний колишній чоловік матері.

Керівник практики сімейного права Подільського юридичного центу Катерина Сільницька:

З метою захисту прав дитини на піклування біологічним батьком юристи Подільського юридичного центру звернулись до суду з позовом до колишнього чоловіка матері в порядку ст. 129 СК України.

26.03.2020 Вінницький міський суд в повному обсязі задоволив позовні вимоги біологічного батька та визнав за ним батьківство. Суд погодився з твердженями команди Подільського юридичного центру, що факт народження дитини породжує виникнення біологічного та морального зв`язку між нею та її батьком, і що саме виховання дитини біологічним батьком буде сприяти її гармонійному розвитку; забезпечить умови для зростання в сімейному оточенні; в атмосфері щастя, любові і розуміння; в піклуванні та під відповідальністю обох батьків; моральної і матеріальної забезпеченості, як це передбачено положеннями Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, СК України та Закону України “Про охорону дитинства”.

Крім того, суд своїм рішенням вніс зміни до актового запису про народження дитини шляхом заміни відомостей про батька та зміни по батькові.

З текстом рішення суду можна ознайомитись за посиланням.

Вам потрібен Сімейний Адвокат? Зв’яжіться з нами і Сімейний Адвокат Подільського юридичного центрунеодмінно Вам допоможе.


Читайте також:

Аліменти Сплачуються Якщо Дитина Продовжує Навчання | Сімейний Адвокат | Вінниця, Київ

Шлюбний договір – необхідність чи дань моді?

Стягнення Аліментів За Кордоном

Розмір аліментів не може бути менше 50% прожиткового мінімуму на дитину. Рекомендовано 100%

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности