Доплата за нічні чергування | Адвокат для поліцейського

Позов адвокатів Подільського юридичного центру щодо нарахування та виплати колишньому майору поліції доплат за службу в нічний час задоволено в повному обсязі.За обставинами справи поліцейський проходив службу в поліції в підрозділах ГУ НП. В період перебування на службі він неодноразово заступав у нічні чергування. Відповідно до чинного законодавства, за кожний вихід на службу в нічний час з 22.00 до 06.00 години, ГУ НП мало б здійснювати доплату до грошового забезпечення в розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину такої служби.

Проте цього зроблено не було.

Свою бездіяльність ГУ НП мотивувало тим, що керівниками структурних підрозділів, де проходив службу майор поліції не надавалась інформація до ГУНП у виді довідки встановлено зразка про його залучення до служби у нічний час.

Такі твердження ГУ НП були спростовані в суді командою Подільського юридичного центру. Адже невиконання підконтрольними ГУ НП підрозділами належним чином своїх повноважень та вчасне ненадання відповідної документації, не позбавляє ГУ НП обов`язку здійснювати виплату належних поліцейському сум грошового забезпечення.

В результаті, Суд визнав вказану бездіяльність ГУ НП протиправною та зобов’язав здійснити нарахування та виплату такої доплати за весь час перебування на службі в поліції.

Оскільки доплата за службу в нічний час є щомісячним додатковим видом грошового забезпечення поліцейського, то прострочення такої виплати є підставою для притягнення ГУ НП до відповідальності у виді стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку.

Нагадаємо, Верховний Суд залишив в силі рішення суду І інстанції про стягнення на користь колишнього майора поліції компенсації за затримку виплати одноразової грошової допомоги при звільненні у розмірі 170 тис. грн.

Не знаєте де знайти професійного адвоката для поліцейського?

Телефонуйте, пишіть чи звертайтесь до нас в ЧАТ (вікно «😊Напишіть нам»)!

Цікаво для поліцейського (міліціонера):

Виплата одноразової грошової допомоги внаслідок травми, отриманої при виконанні службових обов'язків

… мають місце ряд випадків, коли травми отримано особою при виконанні службових обов'язків в органах міліції, а групу інвалідності в результаті вказаної травми (контузії, поранення тощо) встановлено вже під час роботи вказаної особи в органах поліції, або й взагалі вже після звільнення зі служби …далі.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности