top of page

Безкоштовні Юридичні Консультації Онлайн Від Подільського Юридичного Центру На Час Війни

Адвокати, юристи Подільського юридичного центру на волонтерських засадах розпочали цілодобово, на час війни, надавати онлайн юридичні консультації усім громадянам України, які того потребують, як на території нашої Держави так і за кордоном.Для отримання консультації з юридичних та й будь яких інших питань, які Вас хвилюють, Ви маєте можливість написати в Онлайн ЧАТ на сайті Подільського Юридичного Центру www.plc.vn.ua.

Там само Вам буде запропоновано залишити свої контактні дані для того, щоб Ви могли отримати відповідь на поставлені питаня телефоном, електронною поштою чи месенджерами. Якщо питання не входить до напрямків, в яких ми компетентні, ми намагатимемося якнайкраще зкоординувати Вас з тим, хто міг би допомогти з поставленим Вами питанням.


Звертаємо увагу, що ми не є центрами з надання безоплатної правової допомоги, не фінансуємося ані державними бюджетами, ані Фондами. Ми є адвокатами та юристами, які взяли на себе обовязок допомагати людям на волонтерських засадах у цей складний для нашої Держави час.


Також заохочуємо юристів та аджвокатів усієї країни долучитися до нас. Для цього Ваа потрібно просто заповнити ФОРМУ.


Почувайтеся вільно поставити нам будь яке питання, яке Вас хвилює і ми з радістю намагатимемося Вам допомогти.


Тримайтеся, бо ми того варті!

Comments


bottom of page