Аліменти Сплачуються Якщо Дитина Продовжує Навчання | Сімейний Адвокат | Вінниця, Київ

Батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до їх повноліття, а також на час продовження навчання  або до досягнення дитиною 23 річного віку. Таке утримання пов’язане із необхідністю коштів на проїзд до місця навчання, проживання, придбання одягу, продуктів харчування, підручників, тощо.

Обов’язок утримувати дітей до їх повноліття, а також у випадку продовження ними навчання - покладається на обох батьків, а не лише на одного із них.

Які підстави для стягнення

аліментів?

- продовження навчання;

- потреба у матеріальній допомозі;

- змога батьків у наданні такої допомоги;

Хто має право на звернення до суду? –той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

Який розмір аліментів? – на повнолітніх дочку, сина визначається у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням стану здоров’я та матеріального становища дитини та платника аліментів, наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних членів сімей, наявність на праві власності володіння та/або користування у платника аліментів майна та майнових прав, у тому числі рухомого чи нерухомого майна, грошових коштів та інші обставини, що мають істотне значення.

Також слід наголосити, що стягнення аліментів не припиняється у зв’язку з канікулами, оскільки час канікул входить у період навчання.

Тобто законодавством передбачений обов’язок батьків утримувати повнолітніх дітей, які продовжують навчатися, тобто на весь період навчання, який охоплює час від вступу до закінчення навчання, чи відрахування з навчання.

Важливо!Доказування в суді не може ґрунтуватись на припущеннях, а тому всі обставини, які Ви описуєте в позовній заяві мають бути підтверджені відповідними доказами.

Це можуть бути довідки, листи, свідоцтва, виписки, медичні картки, чеки квитанції, тощо.

За детальною консультацією щодо розміру аліментів, складання позовної заяви та збору необхідних документів, Ви можете звернутись до Подільського юридичного центр за посиланням.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности