Аліменти На Утримання Дитини Не Менше 2300 Гривень На Місяць | Cімейний Адвокат Вінниця, Київ

Захищено право дитини на отримання аліментів не менше розміру прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. З 1 липня цього року такий розмір становить 1859 гривень для дитини віком до 6 років, 2318 гривень - для дітини віком від 6 до 18 років.В Україні існує непоодинока негативна практика, коли після розлучення один з подружжя «забуває» про свій обов’язок щодо утримання спільної дитини. Фактично весь тягар матеріального забезпечення, догляду та виховання лягає на плечі матері/батька, з ким залишається жити дитина.

Так трапилось і в цьому випадку. Мати власними силами намагалась матеріально забезпечити спільну з колишнім чоловіком доньку.

Проте, коли дитина перейшла у випускний клас школи - це фізично стало неможливо. Підготовка до вступу до вищого навчального закладу, необхідність у додаткових позашкільних заняттях для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання… І це неповний перелік витрат, які мати несе щомісячно.

Сімейний адвокат Подільського юридичного центру допоміг матері захистити право доньки на щомісячну виплату аліментів - звернутись до суду з позовом до колишнього чоловіка.

Міський суд задоволив позовні вимоги матері. Суд погодився з твердженнями сімейного адвоката, що неодноразовий виїзд батька за кордон підтверджує наявності у нього витрат, що перевищують його дохід. Це в свою чергу стало підставою для присудження аліментів на утримання неповнолітньої доньки у розмірі не менше рекомендованого розміру аліментів - прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

На цьому команда Подільського юридичного центру не зупиниться, адже аліменти сплачуються якщо дитина продовжує навчання у вищому навчальному закладі.

Батько/мати Вашої дитини не виконує обов’язок щодо її утримання. Не зволікайте та звертайтесь до нас. (Телефонуйте чи пишіть нам на електронну пошту чи у ЧАТ – вікно «😊Напишіть нам»).

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности