ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Адвокати Подільського юридичного центру подбають про безпеку Ваших компаній у сфері інтелектуальної власності. З дієвими інструментами та стратегіями захисту, виробленими з досвідом, ми допоможемо мінімізувати ризики порушень Ваших патентів, промислових зразків, авторського чи суміжного прав, а також захищатимемо в судовому та позасудовому порядку Ваші права у разі несанкціонованого використання результатів Вашої творчої діяльності. Крім того, адвокати нашої компанії мають практичний досвід управління інтелектуальною власністю. Інтелектуальна власність повинна використовуватися ефефктивно!

 

Наші спеціалісти надають широкий спектр послуг, зокрема:

Реєструємо право інтелектуальної власності

 • Торгові марки (ТМ).  З офіційною реєстрацією Вашої ТМ Ви зможете виключно надавати товари та послуги від імені Вашого бренду, і захиститися від конкурентів, отримати домен в зоні .ua і .укр, та надавати дозвіл на використання ТМ іншими особами. Можлива також одночасна реєстрація в кількох країнах (за Мадридською системою), чи національна реєстрація в окремих закордонних країнах.

 • Авторські твори. Ваш новостворений унікальний твір літератури, музики, науки, мистецтва потребує правового захисту від копіювань та несанкціонованого розповсюдження. З реєстрацією авторського права Ви зможете запобігти потенційним загрозам і значно спростити доведення Вашого авторства.

 • Патенти на Ваші винаходи чи корисні моделі. Забезпечте охорону ваших творінь офіційним патентом, що засвідчить пріоритет, авторство і право власності на ваш винахід чи корисну модель, та почніть отримувати прибутки за використання результатів Вашої творчої діяльності. 

 

Допомагаємо укладати договори у сфері інтелектуальної власності на найвигідніших умовах:

 • Договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності

 • Договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності. 

 • Ліцензійний договір (виключний, одиничний, невиключний).

 • Договір франчайзингу.

Ви можете покластися на наших спеціалістів у консультуванні щодо вибору потрібного договору, у складанні його умов, експертизі, супроводі та контролі за виконанням. Це дозволить Вам значно заощадити Ваш час та по можливості знизити усі потенційні ризики.

Здійснюємо захист порушеного авторського права:

 • Оберемо оптимальний спосіб захисту результатів Вашої творчої діяльності від порушень авторського права. Залежно від обставин Вашої унікальної ситуації, стратегія буде відрізнятися.

 • Захистимо право інтелектуальної власності в суді. Представлятимемо Ваші інтереси в судовому порядку задля припинення несанкціонованого використання Ваших творів з боку третіх осіб та недобросовісної конкуренції.

 • Захистимо авторські права у мережі Інтернет. Доб’ємося припинення порушень прав інтелектуальної власності в соціальних мережах та на сайтах, що копіюють Ваш оригінальний контент.

 

Безумовно, Ваша ситуація унікальна, і потребує особливого підходу. Тож з приводу будь-яких рекомендацій та консультацій у сфері інтелектуальної власності не сумнівайтеся звернутися за телефоном або написати прямо зараз у ЧАТ (вікно внизу екрана).

 

Ми обов’язково спробуємо Вам допомогти!

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности