• Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Ми добиваємось повернення витрат на правничу допомогу!

Військовий адвокат, безкоштовна консультація військового юриста, военный адвокат, военный юрист, консультация военного юриста, хороший военный адвокат, консультації військовослужбовців онлайн, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для військовослужбовців, військовий адвокат Київ, Одеса, Дніпро, Львів, консультація військового юриста, безкоштовна консультація військовослужбовців, адвокат для военнослужащего, адвокат по уголовным делам Киев, Винница, Одеса, уголовный адвокат, где найти хорошего адвоката, лучшие адвокаты винницы, военный адвокат украина, военный адвокат харьков, военный адвокат, військовий адвокат, адвокати вінниці, найкращий адвокат вінниці, військові адвокати, где найти хорошего адвоката, адвокаты киева, адвокат по уголовным делам киев винница, специалист по интеллектуальной собственности, адвокат интеллектуальная собственность, lawyer on intellectual property, ukrainian law firm in intellectual property, intellectual property ukraine lawyer, Lawyer in intellectual property, ukrainian lawyer, адвокат інтелектуальна власність вінниця, адвокат з інтелектуальної власності, юридична компанія інтелектуальна власність, юрист по інтелектуальній власності, інтелектуальна власмність адвокат, інтелектуальна власність , адвокат Київ, адвокат по ДТП, юрист ДТП, адвокат звернення до Європейського суду з прав людини, адвокат по ЄСПЛ, юридические услуги Винница, Юридичні послуги Вінниця, Вінницькі найкращі адіокати, юридична консультація у Вінниці, интелектуальная собственность в Украине, юридическая компания по интелектуальной собственности, лучшие адвокаты Винницы, ТОП 10 адвокатов Винницкой области Винницы, юридическая консультация предприятия, адвокат по интелектуальной собственности,, семейный адвокат Винница, адвокат для военнослужащего, налоговый адвокат винница Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киева, Адвокаты Киева Семейный Адвокат Киев, Семейный адвокат в Киевев, Военный Адвокат Киев, Найти хорошего адвоката в Киевев, Адвокат по Екстрадиции в Киевев, Екстрадиционеный Адвокат, Англоязычный адвокат Киев адвокат по екстрадиции, налоговый жадвокат, военный адвокат Киев, найти адвоката в Кивев, адвокаты киева, хороший адвокат по ДТП Киев, адвокат для предприятия, аадкокат Киев цена, лулчшие адвокаты киева, Адвокат по интеллелктуальной собственности

трав 3

Юридична адреса Київ

0 коментар

Варіанти подій: як отримати юридичну адресу в Києві

Перший та найбільш практичний – це взяти за юридичну адресу власне приміщення нежитлового фонду та оздобити його під офіс. На жаль, це не найбільш дієвий спосіб, адже майно у столиці вкрай недешеве.Другий спосіб – це оренда гідного приміщення. Та все ті ж розцінки на київську оренду багатьом не дозволяють взяти в оренду офіси. До того ж, якщо ви зміните юридичну адресу по факту, вам доведеться перереєструвати це в ЄДР.Ще один варіант – оренда приміщення в одного з засновників чи учасників: для юридичної адреси ТОВ – це можливо, та для інших форм господарювання може бути пов’язано з багатьма незручностями для фактичного господаря власності. Більше читай на цій сторінці https://lexit.com.ua/article?id=2

Найновіші дописи
  • Доброго дня, мені треба пройти спеціальний курс з підвищення кваліфікації у випадку поновлення права на заняття адвокатською діяльністю. Можливо хтось вже проходив цей курс і може допомогти з його проходженням. Надати відповіді на питання або надати іншу допомогу?
  • ТОВ звернулося з позовом до в.о. генерального директора ТОВ. Позов мотивований тим, що в.о. генерального директора уклав додаткову угоду до генерального договору щодо поставки на умовах відстрочення платежу, що не мало на меті здійснення реальної господарської операції та отримання прибутку, у зв'язку з чим ТОВ завдано реальних збитків. Господарський суд рішенням, залишеним без змін постановою апеляційного господарського суду, відмовив позивачеві у задоволенні позовних вимог. Колегія суддів КГС ВС постановою у справі № 910/21493/17 залишила без змін рішення суддів попередніх інстанцій з огляду на таке. Суд, зокрема, зазначив, що згідно з вимогами ст. 92 ЦК України особи, які виступають від імені юридичної особи, зобов'язані діяти не лише в межах своїх повноважень, але й добросовісно і розумно. З огляду на положення наведеної правової норми та довірчий характер відносин між господарським товариством та його посадовою особою протиправна поведінка посадової особи може виражатись не лише у невиконанні нею обов'язків, прямо встановлених установчими документами товариства, чи перевищенні повноважень при вчиненні певних дій від імені товариства, а й у неналежному та недобросовісному виконанні таких дій без дотримання меж нормального господарського ризику, з особистою заінтересованістю чи при зловживанні своїм розсудом, прийнятті очевидно необачних чи марнотратних рішень. Відповідно до положень ГПК України обов'язок з доведення наявності зазначених обставин, які свідчать про протиправну поведінку посадової особи товариства, покладено на позивача. Однак позивач під час розгляду справи судами попередніх інстанцій не довів шляхом подання відповідних доказів обставини неналежного чи недобросовісного виконання відповідачем своїх обов'язків при вчиненні дій від імені товариства, зокрема укладення додаткової угоди на умовах, які не були звичними в господарській діяльності товариства та суперечили умовам договору з урахуванням попередніх додаткових угод до цього договору. З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/78412710.
  • McDonald's програла спір про права на товарний знак Big Mac в ЄС Таке рішення ухвалило бюро Європейського Союзу з питань інтелектуальної власності (EUIPO), до якого звернулася ірландська мережа фастфуду Supermac's, заснована в 1978 р. в Голвеї. Фірма має понад 100 торговельних точок в Ірландії та Північній Ірландії, проте досі не могла відкривати ресторани в інших країнах ЄС через протидію McDonald's, яка стверджувала, що покупці плутатимуть назви Big Mac і Supermac's. Як зазначається, McDonald's отримала право на ексклюзивне використання бренду Big Mac в ЄС у 1996 р., що теоретично давало змогу компанії не лише випускати продукцію з такою назвою, а й відкрити ресторани Big Mac. Однак EUIPO встала на сторону Supermac's, погодившись із тим, що американська компанія з того часу фактично жодного разу не скористалася цим правом, і відкликала у McDonald's патент на Big Mac. У результаті Supermac's зможе відкривати свої заклади у всій Європі. Засновник мережі Патрік Макдона назвав рішення EUIPO знаменною для всього світу перемогою малого бізнесу, порівнявши її з тріумфом Давида над Голіафом.