top of page

ВИХІДНА

ДОПОМОГА

одноразова допомога при звільненні військовослужбовця

Військові частини часто протиправно не виплачують або відмовляють у виплаті одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби. Ваше право на отримання вихідної допомоги під нашим захистом!

Законодавством України чітко передбачені певні гарантії військовослужбовцям при звільненні. Однією із таких гарантій є виплата одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби. 

Соціальний захист військовослужбовців (і не тільки!)

Вказана грошова допомога виплачується в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби та за наявності 10 років вислуги. В той же час, законодавець жодних застережень не робить щодо того, яка це повинна бути вислуга, календарна, чи загальна (календарна+пільгова).

Саме тому, наявність у Вас 10 років загальної вислуги є підставою для призначення та виплати Вам одноразової грошової допомоги при звільненні відповідно до п.4 ч.2 ст. 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». 

Однак, дуже часто військові частини нехтують нормами чинного законодавства та протиправно не виплачують або відмовляють у здійсненні такої виплати звільненим військовослужбовцям. Якщо ви проходите військову службу у Збройних Силах України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України або іншому військовому формуванню та плануєте звільнятися, наполегливо рекомендуємо Вам завчасно подумати про отримання такої виплати. Команда адвокатів та юристів Подільського юридичного центру неодноразово підтверджувала в суді протиправність дій військових частин та належність такого права військовослужбовцям. 

 

Позитивні судові рішення на користь наших клієнтів яскравий тому приклад.

Для того, щоб детальніше дізнатися про те, як Ви можете відстояти своє право на вихідну допомогу телефонуйте нам або заповніть форму.

Окрім цього, надаємо Вам ексклюзивний доступ до заяв, які зможуть допомогти вам реалізувати своє право на вихідну допомогу. 

  1. Заява на виплату разової грошової допомоги при звільненні.

  2. Позовна заява до суду про визнання дій військової частини протиправними та зобов’язання здійснити таку виплату.

 

Якщо ваша загальна вислуга років (календарна+пільгова) становить більше 10 років, наполегливо рекомендуємо не гаяти час, та звертатися до нас прямо зараз!

Для більш детальної інформації, переходьте за посиланням.

 

Також Вас може зацікавити: Сімейний адвокат

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що строки по оскарженню протиправних дій та бездіяльності, в тому числі військових частин, є обмеженими. Саме тому рекомендуємо Вам якнайшвидше зв’язатися з нами для ефективного захисту Ваших прав. Однак, навіть якщо Ви сумніваєтеся щодо строків та термінів, звертайтесь до нас, адже консультація від нашої юридичної компанії є безкоштовною

bottom of page